Jsme rodinná firma, která propadla kouzlu jachtaření. V minulosti jsme pořádali různé plavby pro naše kamarády a známé. V současné době nabízíme již několik let našim klientů služby související s jejich dovolenou na moři a to jak formou zprostředkování charteru lodi, tak zajištěním kompletní akce včetně našeho kapitána. Jsme pro Vás schopni připravit i různá jachtařská školení a plavbu na jejím konci budete schopni složit kapitánské zkoušky.

Mgr. Karel Körber
Mgr. Karel KörberZakladatel a jednatel

Už od malička jsem jezdil divokou vodu. Když jsem poprvé v roce 1994 vstoupil na jachtu, netušil jsem jak moc mne jachting v životě zasáhne. Po složení kapitánských zkoušek a několikaleté praxi jsem začal se školení začínajících kapitánů, s organizováním plaveb a s výukou námořního jachtingu na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Mám za sebou mnoho plaveb jako kapitán s různými posádkami na různých lodích i katamaranech. Jsem kapitánem velkých lodí na Vltavě a zkušebním komisařem s možností potvrzení praxe.

Ing. Vladimír Štadler
Ing. Vladimír ŠtadlerKapitán a školitel MDČR

Absolvent Vysoké námořní školy v Gdyni z roku 1982. Obor – námořní navigace a transport. Pracoval jsem na námořních lodích bývalé Československé Námořní Plavby. Nyní učitel Námořní Školy v Bratislavě, technické prohlídky lodí pro ČS Lloyd, satelitní spojení. Učím budoucí námořní důstojníky Astronavigaci, lodní stabilitu a digitální mapy. Pro jachtaře pracuji od roku 1999. Podílel jsem se na záchraně brigy Lodi La Grace. Zvládám jak praxi tak i teorii. Snažím se své zkušenosti z obchodních lodí vhodně přizpůsobit světu jachtingu a nabídnout tak zájemcům o další vzdělání užitečné informace.

Rezervujte nyní

Rezervujte si dovolenou na jachtě s námi

Členové našeho týmu Vám rádi připraví nabídku dovolené na jachtě dle Vašich představ a přání. Vyberte si loď.

Rezervujte nyní

Členové našeho týmu

Mgr. Jana Bartáková Korberová
Mgr. Jana Bartáková KorberováKapitán

Kapitánka s více než patnáctiletou samostatnou námořní praxí ve Středozemním moři. Potapěčka s kvalifikací PADI AOWD. Absolventka pedagogické fakulty UK. Držitelka průkazu MDČR C.

Karel Barták
Karel BartákKapitán Divemaster webmaster

Karel je zodpovědný za web a technické věci s ním. Zkušený potápěč CMAS P** a PADI Divemaster. Jachtařské zkušenosti ze středozemního moře, napluty stovky hodin na motorových člunech a lodích s potápěči. Napádlováno tisíce kilometrů na divoké vodě v Evropě, Asii a Jižní Americe. Držitel průkazu MDČR B.

Ing. Luděk Helebrant
Ing. Luděk HelebrantKapitán

Kapitán s více než dasetiletými zkušenostmi z plaveb po Středozemním moři. Absolvent elektro fakulty, který byl vždy schopen vyřešit i velmi zapeklité problémy na lodích které nebyly v dobrém stavu. Držitel průkazu MDČR B.

ing. Matěj Hora
ing. Matěj HoraKapitán

B – velitel mořské plavby – Yachtmaster offshore, aktivní jachtař od 1997. Když Matěje omrzelo jachtření po Chorvatsku, navštívil Itálii a často podnikal plavby v Řecku. Krom Středomořských zkušeností se plavil podél pobřeží Skotska a Walesu.

Jiří Lundák
Jiří LundákKapitán

Dlouholetý kapitán stále se stále dobrou náladou. Při plavbách převážně po Středozemním moři nasbíral množství zkušeností i při řešení problému různých spřátelených posádek. Rád hraje na kytaru a miluje pohodové plavby po Chorvatsku